«Дякуємо за безмірне піклування»

З метою перевірки якості надання соціальних послуг населенню Ганнівської сільської ради територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) 12 лютого здійснено контрольне відвідування своїх підопічних. 

«Дякуємо за безмірне піклування» - так говорять 18 громадян похилого віку, яких обслуговують соціальні робітники Чертова Ірина Володимирівна, Трофімова Світлана Миколаївна та Шматлай Тетяна Володимирівна. Завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Зінченко І.О разом з соціальним працівником Зеленіною Л.В. відмітили, що послуга догляду вдома надається вчасно і регулярно: на засніжених подвір’ях виділяються сліди, які ведуть до колодязя, до дровітні, до сараю з вугіллям. Це значить, що соціальні робітники уже побували і надали необхідну допомогу стареньким. Про це говорять з великою вдячністю і вони самі, адже розчистка снігу і похід в магазин за продуктами для них є важкою, а часто і непосильною працею.
Завжди під час контрольного відвідування терцентр звертає увагу на фізичний стан підопічних, за потребою пропонує засоби реабілітації (палиці, ходунки, милиці, інвалідні візки). Для наших соціальних робітників найдорожчим є те, що одинокі, одиноко проживаючі громадяни, люди з обмеженими можливостями вважають їх рідними людьми і бажають їм сил, здоров’я та добра.

IMG 08901

IMG 08941

IMG 09001