Феєричне свято творчості та таланту "Dobropilschina Fest-2019"

 6 липня на базі відпочинку «Привітне» с.Шевченко відбувся перший районний молодіжний вокально-інструментальний фестиваль «DobropilschinaFest».

В суботу, 6 липня, на базі відпочинку «Привітне» с.Шевченко відшумів-відспівав перший районний молодіжний вокально-інструментальний фестиваль «DobropilschinaFest». Фестиваль стартував феєрично, так як зібрав навколо себе кілька сотень людей.

фестиваль1

фестиваль2
Кожен відвідувач міг знайти собі справу до душі: послухати й подивитись виступи молодіжних гуртів та солістів з м.Добропілля, Білицького, Покровська, Гродівки, Добропільського та Покровського районів, сфотографуватися у фото-зонах, прийняти участь у майстер-класах від Наталі Кирилової та Марії Гайдук, маленьких учасників фестивалю радо зустрічала дитяча галявина, де майстриня Олена Борсук кожному могла нанести фейс-арт. Усі учасники фестивалю отримали фарби Холі та мали змогу розмалювати все навколо у різні барви.

фестиваль3

фестиваль13
Центральним місцем фестивалю, звичайно ж, була сцена. Саме тут відбувалось головне фестивальне дійство, яким вміло керували ведучі свята Євгенія Бєлова та Дмитро Горбанович.

фестиваль4

фестиваль5
До уваги прихильників музики учасники виконували українські сучасні пісні та хіти 90-х.Під час концерту емоції переповнювали, бо виступи всіх учасників сцени були неперевершеними. Кожен учасник на згадку про фестиваль отримав подарунок від ПрАТ «Глини Донбасу» в рамках виконання соціального контракту цього підприємства з райдержадміністрацією (Дмитро Кірносов) та районною радою (Тамара Бєлянкіна) за сприянням ГО «Добре поле» в особі Любові Марченко.

фестиваль6

фестиваль7

фестиваль8
З вітальним словом зі сцени до присутніх звернулися Світлівський сільський голова Валентин Колосов і голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна, які зазначили, що такі заходи потрібно впроваджувати, щоб вони ставали традиційними.
Оскільки молодіжний фестиваль проходив в ніч на Івана Купала, не обійшлося без обов'язкових купальських традицій, які втілили тією ночі, учасники художньої самодіяльності Світлівського, Шевченківського та Водянського закладів культури, дівчата плели вінки та спускали їх на воду, а хлопці стрибали через купальське вогнище.

фестиваль9

фестиваль10

фестиваль11
А найочікуванішою подією фестивалю став виступ ArtgroupFireStream із м.Запоріжжя, яка запалила вогники у всіх очах та додала ще більше драйву.
Завершився фестиваль нічною дискотекою від DJ Parshin та видовищним фейєрверком.

фестиваль12
Усі, хто прийняв участь у фестивалі, отримали масу позитивного настрою, море щирих усмішок, кольору та музики.
Рпйдержадміністрація, відділ культури і туризму райдержадміністрації висловлює щиру подяку спонсорам фестивалю, Прат "Глини Донбасу", ГО "Добре Поле", господарю бази відпочинку «Привітне» Геннадію Селиварову, Світлівському, Шевченківському та Водянському закладам культури, учасникам фестивалю, чарівним ведучим Євгенії та Дмитру за позитивні емоції, DJ, танцювальному колективу"Аеліта", майстрам декоративно-прикладеного мистецтва, взагалі всім тим, хто долучився до організації яскравого свята.

Райдержадміністрація висловлює також слова вдячності начальнику відділу культури і туризму Юлії Літвіновій та всьому творчому колективу відділу. Саме завдяки їх творчості, креативному підходу до підготовки та організації районних заходів змінився формат проведення свят та їх тематика. На таких заходах завжди багато гостей, які з великим задоволенням відзначають високий професіоналізм, організаторські здібності колективу відділу кульутури і туризму.

13
Фестивалів багато не буває – адже не лише роботою та сімейними турботами живе людина. Всім хочеться свята, і добре, що ми маємо можливість влаштовувати такі фестивалі під мирним добропільським небом.