Готуємося до гідної зустрічі Ювілею району

Сьогодні до архівного відділу райдержадміністрації завітала завідувач відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району Ольга Катрич з питання щодо надання допомоги в збиранні інформації про періоди управлінської діяльності сільських (селищного) голів та секретарів рад, які очолювали установи в різні періоди.

Посадові особи органів місцевого самоврядування, які очолювали ради як до періоду Незалежності України так і після її здобуття, разом з керівниками підприємств, організацій внесли значний вклад в розвиток підпорядкованих територій, в цілому - всього району. Разом з головним спеціалістом відділу Оленою Гуревою в архівних документах знайдено необхідні відомості та уточнено періоди управлінської діяльності керівництва рад.
Начальник відділу Любов Чамор запропонувала Ользі Миколаївні переглянути світлини, які зберігаються в архівному відділі райдержадміністрації. За результатами перегляду відібрано знімки, що мають культурну та історичну цінність, адже на них зображені видатні особистості, які прославили та продовжують бути невід’ємною частиною історичного надбання Добропільщини.