Інвалідам – увага та піклування

Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів направлено на звернення уваги до проблем осіб з інвалідністю, захист їхньої гідності, прав і благополуччя.

На жаль, наше життя не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Вони погано чують або глухі, мають порушення мовлення або німі, погано бачать або сліпі. Є люди з обмеженими руховими можливостями або із затримкою розвитку.
Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів направлено на звернення уваги до проблем осіб з інвалідністю, захист їхньої гідності, прав і благополуччя. Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед особами з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

інв2 копияінв3 копия
Добропільською райдержадміністрацією (голова Дмитро Кірносов) за сприяння першого заступника голови Добропільської районної ради Ірини Стрепоченко та Добропільської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста (голова Ірина Павленко), управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації (начальник Валентина Купцова) спільно із територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Маргарита Болотова), сільськими та селищною радами до Міжнародного дня інвалідів було надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів 20 малозабезпеченим особам з інвалідністю 1 групи, 13 осіб отримали пакети з мукою та 4 особи з інвалідністю були забезпечені кріслами колісними.

інв4 копияСьогодні заступник голови районої ради Ірина Стрепоченко разом із заступником голови райдержадміністрації Наталією Перекотій, Добропільським сільським головою Анною Павловою та завідувачем відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ольгою Катрич, відвідали людей з особливими потребами і вручили інвалідні візки. Інвалідні візки надала Благодійна організація "Династія С" (виконавчий директор Стрепоченко О.М.).

інв6

Хочеться подякувати всім, хто опікується інвалідами. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.