Іще одна особа із числа дітей – сиріт отримала подарунок від держави

Другим щасливим власником земельної ділянки та житлового будинку з надвірними побудовами і спорудами стала особа з числа дітей – сиріт Карманець Юлія Сергіївна.

Ця щаслива подія в житті Юлії відбулася за кошти грошової компенсації відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою КМУ від 15.11.2017 №877 (в редакції постанови КМУ від 26.06.2019 №616).
Члени районної комісії з формування пропозицій щодо спрямування субвенції у 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла дітям вищезазначеної категорії надавали допомогу в оформленні своєчасно і в повному обсязі пакету документів для придбання житла, проводили обстеження матеріально – побутових умов житла, яке діти мали намір придбавати.

дом1
І ось нарешті наприкінці січня 2019 року із спеціального рахунку Карманець Юлії кошти на придбання земельної ділянки та житлового будинку з надвірними побудовами і спорудами в м. Добропіллі перераховано на рахунок продавця згідно з договором купівлі – продажу.
Вітаємо тебе, Юліє, і радіємо разом з тобою!