Історія успіху бізнесу звичайної людини Добропільського району

В Добропільському районі веде свою підприємницьку діяльність фізична особа-підприємець Матвієнко Ганна Володимирівна.

Ганна Володимирівна – молодий, ініціативний, сучасний підприємець, постійно прагне до розвитку. ФОП Ганна Матвієнко на теперішній час вибрала актуальні для громади напрямки. Вона займається продажем медичної техніки та відкрила невеликий медичний центр, який розвивається. В медичному центрі є кабінет фізичної реабілітації, спелеотерапії, а також надаються всі види фізіолікування, діагностика новоутворень.

МатвієнкоВ 2017 році підприємець здобула перемогу в обласній програмі «Український  донецький куркуль», яку було запроваджено за ініціативи на той час очільника  Донецької облдержадміністрації П.І.Жебрівського. Загальний розмір фінансової  підтримки грантового проекту склав 500 тис. грн., з них 250,0 тис. грн. – кошти  обласного бюджету, 250,0 тис. грн. – кошти районного бюджету.

За ці кошти Ганною було запущено цех з виробництва засобів реабілітації та  медичних одноразових бахіл, який став першим не тільки в Добропільському  районі, але і в Донецькій області. Даний бізнес забезпечує людей з обмеженими  фізичними можливостями всієї Донецької області якісними і недорогими технічними  засобами реабілітації.
Враховуючи всі позитивні починання молодого підприємця, за ініціативи відділу  економічного розвитку і торгівлі Добропільської райдержадміністрації кандидатуру Ганни Матвієнко було подано до Донецької торгово-промислової палати для участі в десятому регіональному конкурсі «Підприємець року-2018».
DSC 3380  7 вересня 2018 року у м. Краматорську на урочистій церемонії нагородження   переможців голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць та президент  Донецької торгово-промислової палати Ельвіра Севост’яненко  нагородили Ганну Володимирівну відзнакою за перемогу в конкурсі  «Підприємець року-2018 Донецької області» в номінації «Start-Up року».
 В своїй повсякденній роботі Ганна Володимирівна надає медичні послуги та  дбає про здоров’я населення всієї Добропільщини. Завдяки своїй наполегливій  праці, активній участі її в житті району, прагненню до розвитку своєї справи  відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації було подано  кандидатуру Ганни Матвієнко до Міністерства молоді та спорту України на  присудження премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення з розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

 За результатами засідання Комітету з присудження премії Кабінету Міністрів України підприємця було визнано лауреатом на здобуття Премії. Незважаючи на всі здобутки, Ганна не збирається зупинятися на досягнутому та планує створити реабілітаційний центр обласного значення. Вона постійно підвищує свій професійний рівень, бере участь у навчальних семінарах, тренінгах для розвитку власного бізнесу. Тож бажаємо їй подальшого розвитку, успіхів та впевнено йти до своєї мети.