«Хто жартує, той живе»

Так називався захід, який відбувся на території Шилівської сільської ради на виконання плану роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.) за ініціативою Кам’янського СК ( завідуюча Кутня В.П.) за участю голови ГО «Добре поле» Марченко Л.О., депутата Добропільської районної ради Карнаушенка В.В.

Відвідувачів гостинно запросив святково прикрашений клубний заклад. На почесному місці красувався яскравий напис «Сміятися дозволяється». Квітневий настрій - весняний, запальний, бадьорий. Ведуча Валентина Кутня протягом усієї зустрічі розповідала присутнім про користь сміху. Коли людина сміється, то повітря вилітає із легень зі швидкістю приблизно 100 км/год і при цьому працюють 17 мускулів лиця. Якщо посміхатись всього 15 хвилин в день, життя ваше продовжується на рік. Фахівці кажуть, що у веселих людей ризик хвороби серця нижче на 40 відсотків. Помітно, що усміхнені офіціанти чайових отримують більше, ніж їхні серйозні колеги. Користуючись порадами ведучої, на заході постійно лунав сміх, який продовжував життя і нагороджував усіх чайовими у вигляді запашного чаю з цукерками. Конкурс анекдотів, веселих історій, розіграшів сприяли змаганням між умовними командами «Артист» і «Смайлик», а нагородою став «Золотий бублик».
Учасники художньої самодіяльності сільського клубу, вокальне тріо, танцювальний колектив «Посмішка» презентували програму жартівливих, ліричних українських пісень, яка зірвала бурхливі оплески.
Марченко Л.О. розповіла про основні напрями роботи громадської організації у 2019 році та привітала кам’янців з наступаючими святами. Карнаушенко В.В., користуючись нагодою, запевнив, що депутати Добропільської районної ради покладають усі зусилля на виконання завдань, які ставить на кожну сесію життя.
Проведено бесіду «Весняний криз», «Весняні прикмети».
Відвідано виставку творів народних умільців с. Кам’янка.
Підводячи підсумки, хочеться відмітити, що тематичний захід сприяв покращенню емоційного стану людей похилого віку, спонукав їх на розкриття творчих здібностей, створював приємну для спілкування атмосферу.

Висловлюємо вдячність:
- за матеріальну підтримку заходу ПрАТ «Веско», генеральний директор Цимарман Є.В.; ГО «Добре поле», голова Марченко Л.О.; депутату районної ради Карнаушенку В.В.
- за організацію та творчу підтримку заходу аматорам народної творчості, клубним працівникам, завідуючій Кам’янським СК.

IMG 00621

IMG 00791

IMG 00941