Кобзарю, знов до тебе я приходжу

В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю та славою. Таким самородком у українців є Тарас Григорович Шевченко.

9 березня 2018 року Шилівська сільська бібліотека разом з громадою села Юр'ївки вшанувала пам'ять великого поета. Біля постаменту Т. Г. Шевченка найменші відвідувачі бібліотеки читали вірші Кобзаря, завідуюча Кам'янським сільським будинком Валентина Кутня розповіла про нелегку долю письменника і поета. На заході виступили сільський голова Валерій Гайдоба та директор ПАТ ім. Т. Г. Шевченка Віктор Батицький, які розповіли, звідки взявся цей постамент у селі. Завдяки працюючим багато років тому прорабу Гайдобі П.П. та гідроінженеру Мандрику П.В., які привезли бюст поета з тоді діючої шахти Шевченка, що на Покровщині. Ще, як стало відомо, якщо враховувати усю Україну, саме найбільше пам'ятників, назв сел та вулиць з ім'ям поета саме у нас,  на Донеччині.
Після того, як усі присутні поклали квіти до постаменту Великого Кобзаря, бібліотекар запросила усіх до музею, який знаходиться на другому поверсі контори ПАТ ім. Т. Г. Шевченка. У музеї цілий стелаж виділений творчості поета, вишиті картини з його портретом, подаровані місцевими жителями. Тут бібліотекарем проведено бібліомікс "Шляхами великої долі", який розкрив талант Тараса Григоровича, як художника.

 

 

 

Джерело посилання: Добропільська районна рада