КОНКУРС ПРОЕКТІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТАЛАНТІВ СІЛЬСЬКИХ ДІТЕЙ

Світова історія знає чимало талантів, які виросли у бідних сім’ях. Фонд “Я майбутнє України” хоче дати такий шанс і українським 🇺🇦сільським дітям.

⛔️Дедлайн 30 листопада 2019 року. Будуть розглядатися проекти позашкільного розвитку сільських дітей у трьох напрямках:
👉мистецтво
👉спорт
👉наука
Проект має дати доступ до занять усім дітям 👫села, незалежно від їх матеріального статку, національності, статі та релігії. Проект має реалізовуватись у громаді конкретного села. У проекті мають бути ретельно розписані усі деталі його реалізації (хто проводитиме заняття, де вони проходитимуть, яке потрібне обладнання і тд) У проекті має бути представлений повний бюджет впровадження і щомісячної підтримки занять. Намагайтесь, аби ваш проект був актуальним (аби діти справді були зацікавлені у цих заняттях), перспективним (аби навички, які отримають діти, справді вплинули на їх життя), та цікавим!
🌐Більше інформації Ви можете отримати за посиланням:
http://www.future-ukr.org.ua/konkurs-proektiv-dlya-rozvytk…/
📧Ваші проекти чекаємо на пошті - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У підсумку ми оберемо два із них, які фонд у подальшому повністю профінансує та забезпечить усім необхідним. FUTURE-UKR.ORG.UA

Конкурс проектів для розвитку талантів сільських дітей | Я Майбутнє України – Благодійний фонд

69569645 1373988452753458 1199352845560709120 n 1

Фонд “Я майбутнє України” постійно думає про те, яким чином змінити життя бідних дітей. Ми…