«Край славний хлібом, піснею і працьовитими людьми»

Добропільський район святкує 85-ту річницю свого створення.

Добропільщина– мій рідний краю, чарівна сторона, зігріта сонцем, уквітчана ніжним цвітом, напоєна росами, зеленню закосичена, наповнена оксамитовим ранковим співом солов’я. Ця краса і велика любов до рідного краю давала і дає наснагу людині творити на землі справжнє диво. Сьогодні ми з гордістю говоримо: ми живемо на землі щедрій, багатій, з чудовими золотими людьми, чиї золоті руки творять історію нашого золотого краю. Добропільський район святкує 85-ту річницю свого створення.

2
Урочистості, з нагоди цієї визначної дати розпочалися 13 лютого. Спочатку всі присутні зібралися на площі перед адмінбудівлею для урочистого підняття Державного Прапора України і Прапора Добропільського району. Це право почесного підняття було надано Почесним громадянам району Юлії Британ і Володимиру Голованьову. Потім всі присутні зібралися в актовій залі, де проходила концертна програма.

3

5
Добропільщина здавна славиться своїми видатними особистостями. Це була незабутня зустріч поколінь. Цікавою родзинкою заходу стала виставка декоративних робіт умільців нашого краю, яка вразила не стільки кількісно, скільки багатогранністю тем, жанрів, символів, настроїв. Цю експозицію, яка була розгорнута у фойє, можна вважати чудовим подарунком до ювілею району.

6

7

Розпочалася урочиста частина святкування з перегляду документального фільму про історичне становлення району та його здобутки за останні 5 років. Від дня створення, кожне десятиліття, кожен рік і місяць мали знакові події, надбання та досягнення, за якими сумлінна, наполеглива і продуктивна праця багатьох людей. Наш край пишається своїми відданими синами, які стали на захист територіальної цілісності України.

8

9
Щедра Добропільська земля виховала митців, учених, письменників, науковців, спортсменів, які прославляли і нині возвеличують свою рідну землю. На урочистому дійстві були присутні почесні гості, серед них: заслужені працівники освіти, будівельної галузі, сільського господарства, Почесні громадяни району, орденоносці, депутати районної ради сільські, селищний голови, керівники сільськогосподарських підприємств, колишні керманичі району, які зробили вагомий внесок в розвиток району.
Про людей праці, які прославили наш край, говорили на святковому дійстві теперішні керівники району Олександр Баранник та Юрій Середа. Зокрема голова райдержадміністрації Олександр Баранник наголосив, що надзвичайно приємно бути в переповненій залі.

10

11

12

- Подія на честь 85-річчя району поєднала багато поколінь. Історичний шлях розвитку краю був тернистий. Ми стараємося робити все, щоб Добропільський район став кращим - підкреслив Олександр Баранник. Він висловив слова вдячності голові ОДА Павлу Кириленку за привітання, взаєморозуміння, підтримку, допомогу. Також подякував всім депутатам районної, сільських рад, сільським головам за те, що всі разом, єдиною спільною командою трудяться, аби Добропільський район був одним із кращих. Не даремно ж кажуть, що Добропільщина – це золотий край, багатий на добрі врожаї, гарні хліба, на працьовитих людей.

13

14

Районні керманичі нагородили почесними відзнаками – Подяками, квітами видатних людей краю – кращих із кращих у різних галузях та ветеранів праці за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток району та з нагоди відзначення 85-річчя району.
Вітальними словами до жителів району звернулися почесні гості: Алевтина Жук, помічник народного депутата України Руслана Требушкіна, Юрій Чередніченко, генеральний директор ДТЕК «Добропіллявугілля», Олексій Галицький, заступник Добропільського міського голови. Від сільських, селищного голів з привітанням до присутніх звернулася Анна Павлова - голова новоствореної Криворізької об'єднаної територіальної громади, а від ветеранів державної служби - Валерій Ровний - колишній голова Добропільської райдержадміністрації та Людмила Наровілова - колишній голова жіночої організації Добропільського району.

15

4

16

17

18

19

 

Яскравою частиною урочистого заходу стала концертна програма з участю талановитих аматорів культурного мистецтва. Свої вокальні, артистичні здібності показали колективи Світлівського Будинку народних традицій, Добропільського сільського будинку культури, Білицької музичної школи.

Ми маємо славну історію і нам є ким пишатися, з гордістю це може сказати кожен житель нашого району.

21

22

20