Квест-гра з учнями Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сьогодні заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 Шевелєва Катерина Іванівна провела урок-зустріч та квест-гру на тему «Будь розумним!

Дбай про своє майбутнє» з учнями Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Добропільської районної ради Донецької області. Урок-зустріч розпочався з ознайомлення учнів з основами пенсійної системи в Україні. Далі мова йшла про те, що одержуючи неофіційну зарплату, громадяни позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому, звернула увагу на залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати, закликала їх до офіційного працевлаштування у недалекому майбутньому. Під час заходу учні активно ставили питання, на які отримали відповіді.
У кінці заняття Катерина Іванівна запропонувала учням взяти участь у квест-грі. Учасники гри показали гарні результати в засвоєнні почутої інформації.
Після зустрічі з старшокласниками Катерина Іванівна поспілкувалася і з трудовим колективом школи з метою підвищення рівня їх інформованості. Фахівець пояснила про нові функціональні можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.

20180913 095617