Міжнародний день захисту дітей у Шилівській ЗОШ І – ІІІ ст.

Дитинство – це чудова пора сподівань і здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре й радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення наших надій. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та щасливими, прославляли свої родини та рідний край. Водночас це свято й дорослих – усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, заради чого ми живемо. За дитинство нашої малечі відповідаємо ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їх прав – святий обов’язок кожного з нас.
У Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відсвяткували цю дату різноманітними яскравими заходами, які провели для дітей та разом з ними. Дітлахи прийняли активну участь в ігровій розважальній програмі, яку для них підготували педагог – організатор Нагач Катерина Григорівна, вчителі початкових класів Долженко Олена Іванівна,Адамова Наталія Вікторівна,Фісай Олена Сергіївна. Всі охоче танцювали флеш-моб, танець «Малесенькі долоньки», приймали участь у казковій вікторині, конкурсах «Кмітливі та винахідливі», «Закінчи речення», співали пісні, проявили свої творчі здібності у конкурсі малюнків, створили плакат під назвою «Майбутнє України в руках дітей».
Учасники отримали привітання та солодкі подарунки від в.о.голови Шилівської сільської ради Тютюнник Наталії Вікторівни. Всі діти і дорослі отримали від свята позитивні емоції та хороший настрій. Директор навчального закладу Шевкун Алла Іванівна закликала всіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

1
 
3
 
4
 
5