Мрія — це початок бізнесу

29 липня в Центір розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості проведено щомісячний вебінар в рамках роботи бізнес-школи молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!».

Літо – саме такий момент, якого ми давно чекали. Адже сонячна погода та зменшення робочого навантаження додають зайві години, покращують настрій та надихають. Сьогодні, коли літа залишилось не так і багато, Центр розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості зібрав ідейних підлітків на щомісячний вебінар в рамках роботи бізнес-школи молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!». Захід був проведено за допомогою платформи «ZOOM».

центр1
Сьогодні ми онлайн навчилися основам бізнесу, активно працювали над ключовими компетенціями, які необхідні в бізнесі.
За допомогою інтерактивних вправ «Я в майбутньому», «Успішний підприємець», «Вигідна угода» учні змогли поринути у реалії ведення власної справи та відчути себе успішними підприємцями.
«Щоб сміливо мріяти, дітям потрібна постійна наша підтримка і натхнення, бо мрія — це початок бізнесу» – впевнено говорить Наталія Ткаченко.
Бізнес-школа молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!» – це чудова нагода отримати натхнення, розуміння і підтримку для успішних бізнес-починань.
Довідки за телефоном (06277) 2-88-45 або (050)5265379