На довічне зберігання оформлюємо правильно…

Архівний відділ райдержадміністрації координує діяльність юридичних осіб – джерел комплектування Національного архівного фонду, що входять до зони комплектування архіву.

Всю роботу спрямовує на те, щоб документи постійного (довічного) строку зберігання, з кадрових питань (особового складу) упорядковувалися відповідно до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року № 1000/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22 червня 2015 року за № 736/27181 (зі змінами).

архив
Криворізька сільська виборча комісія, на чолі з Іриною Лашиною та за участі Марії Гайдук, під координуванням начальника архівного відділу райдержадміністрації Любові Чамор, 11 січня поточного року здійснювали упорядкування документів з перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів , що відбулися 22 грудня 2019 року.
Справа в тому, що параметри бланків протоколів сільської виборчої комісії та дільничних виборчих комісій не відповідають вимогам чинного законодавства при упорядкуванні справ, тому аркуші довелося донарощувати. Напередодні таку роботу проведено було з секретарем Шахівської сільської виборчої комісії Валентиною Середою.
Далі, терміново необхідно спільно працювати над остаточним оформленням справ, описи яких буде найближчим часом направлено на розгляд експертно-перевірної комісії держархіву області.