На нараді з сільськими головами обговорювали напрямки економічного розвитку району на 2019 рік

Сьогодні, 09 жовтня, голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів нараду з сільськими, селищним головами.

Участь у нараді прийняли голова районної ради Тамара Бєлянкіна, керівники структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації. На нараді розглянуто низку актуальних питань. Під час засідання обговорили питання формування пропозицій до проекту програми економічного і соціального розвитку місцевих ради та району на 2019 рік.
На початку наради очільник району обґрунтував актуальність даного питання, наголосивши на тому, що Програма є комплексним документом, який визначає головні пріоритети розвитку громади на наступний рік та має включати в себе шляхи вирішення проблемних питань розвитку території через реалізацію конкретних цільових програм та проектів з урахуванням власних можливостей громади і залучених коштів.
Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяна Павловська зауважила, що пропозиції, які надають сільські та селищна ради для формування проекту Програми економічного і соціального розвитку району на новий рік, повинні мати комплексний підхід, потрібно зосередитися на конкретних пропозиціях, наслідком яких стане покращення соціально-економічних показників кожного населеного пункту.
Під час обговорення першого питання, начальник фінансового управління Валентина Тітова зауважила, що аналіз виконання територіями Програми за 9 міс. поточного року свідчить про недостатній рівень реалізації поставлених завдань, причинами є зміни термінів виконання проектів, підвищення кошторисної вартості, деякі проекти не враховані в Програмі.
З інформацією про надання одноразової натуральної допомоги при народженні дитини «Пакунок малюка» виступила начальник управління соціального захисту населення Валентина Купцова. Вона зазначила, що в Донецькій області даний проект ще не працює.
Серед іншого було обговорено питання про електричні виміри мереж обладнання закладів соціальної інфраструктури Добропільського району, про що повідомив директор ТОВ НВП «Укрспецпроект – наладка» Сергій Тішин.
Заслухали учасники наради начальника відділу обслуговування громадян Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Наталю Хничову про роботу управління із зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року.

DSC 3156
 
DSC 3160
 
DSC 3155