На шляху до реалізації мрій

В червні 2018 року Фонд Східні Європа спільно з німецькою громадською організацією ChildFundDeutschlande.V. оголосив Конкурс грантів.

В червні 2018 року Фонд Східні Європа спільно з німецькою громадською організацією ChildFundDeutschlande.V. оголосив Конкурс грантів, метою якого було підвищення спроможності місцевих громад до самоорганізації та діалогу, задля вирішення конкретних місцевих проблем чи створення конкретного продукту, налагоджуючи співпрацю громади, бізнесу і влади та інтегруючи вразливі верстви населення.

кімната1 копия
Громадська організація «Промінь» селища Святогорівка» подала заявку на участь у конкурсі, з метою створення в Святогорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів кімнати корекційної педагогіки для дітей з особливими потребами. Фонд Східна Європа підтримав заявку. Однією з умов надання гранту було проведенняремонту кімнати силами громади та за підтримки місцевої влади й бізнесу.

кімната2 копия
Перший етап проекту завершено, ремонт здійснений. Наступними етапами є закупівля спеціального обладнання та початок проведення занять з дітьми в облаштованій кімнаті .
Заходи з облаштування проводяться в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку»,що реалізується Фондом Східна Європа в партнерстві з німецькою громадською організацією ChildFundDeutschlande.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

кімната3 копия