Надання послуг військовослужбовцям та учасникам АТО

В Добропільському міському центрі зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО.

З метою підтримки та адаптації осіб, які брали участь у бойових діях, 12 серпня в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО.
Фахівці центру зайнятості Вікторія Бугаєць та Оксана Фесенко, детально зупинились на питанні професійної адаптації військослужбовців та учасників АТО. Професійна адаптація — заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників АТО шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Учасники заходу отримали вичерпну інформацію про сучасні ресурси та можливості пошуку роботи і працевлаштування такі, як: відеовакансія та відеорезюме, скап-конференція, онлайн – опитування, відео презентації роботодавців, про введену в дію Інтерактивну карту вакансій центрів зайнятості Донецької області, про мобільні додатки служби зайнятості. Також фахівці центру зайнятості запросили прийняти участь в заходах проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», які будуть проходити 20 вересня 2019 року в м. Дніпро.

пфу2
У заході прийняли участь соціальні партнери, а саме представники Управління соціального захисту населення Добропільської РДА, Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, Управління Держземагентства у Добропільському районі Донецької області та Спілки ветеранів та інвалідів АТО.
Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.Заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Катерина Шевелєва  акцентувала увагу присутніх на норми законодавства щодо пенсійного забезпечення учасників антитерористичної операції. Надала роз’яснення учаснику заходу про зарахування служби в АТО до пільгового стажу, розповіла про особливості виходу на пенсію даної категорії громадян.

пфу
Катерина Шевелєва ознайомила з порядком надання послуг веб-порталу Пенсійного фонду, що надає можливість самостійно здійснювати контроль за власними даними та запросила учасників заходу завітати до управління з паспортом та ідентифікаційним кодом для заповнення заяви, отримання реєстраційного коду. Учасникам заходу також було запропоновано зробити передплату на газету «Пенсійний кур’єр», щоб бути обізнаними щодо змін в пенсійному законодавстві.
По закінченню зустрічі всі присутні отримали індивідуальні консультації, буклети та листівки.