Наш земляк отримав відзнаки

З метою гідного представлення світовій спільноті ділового потенціалу країни та для об’єднання української нації проводиться Міжнародний проект «Україна й українці - цвіт нації, гордість країни».

Проект здійснюється за підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій української діаспори, видатних політичних та громадських діячів. 2 березня 2018 року в Будинку офіційних прийомів Уряду м.Києва відбулася заключна частина VIII Міжнародного проекту.

На урочистому засіданні учасники проекту були відзначені орденом «Слава і честь», грамотою «За вагомий внесок у розвиток української державності» та Книгою Пошани. Такі відзнаки отримав наш земляк, керівник ТОВ «Торецьке», депутат районної ради Володимир Голованьов. В рамках проекту щорічно випускається Книга Пошани «Гордість України. Імена та здобутки» з метою інформування спільноти про успіхи, досягнення і вчинки громадян нашої держави, які отримали почесні звання та нагороди в різних галузях та розповіді про людей, які своєю працею подають приклад, надихають на самореалізацію. Ця книга розрахована на широкий читацький загал і буде представляти Україну на міжнародних форумах, виставках, презентаціях та інших зібраннях, передаватиметься до міністерств, відомств, центральних й регіональних органів державного управління, посольств та української діаспори, а також стане незабутнім подарунком для нащадків, колег та партнерів.

FB IMG 1520886150688

FB IMG 1520886161269

Джерело посилання: Добропільська районна рада