Навчання ніколи не буває зайвим

Сьогодні відбулося навчання сільських, селищного голів, секретарів сільських, селищної рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, в якому взяла участю керівника апарату Василя Перейма.

Про нове в законодавстві з питань соціального захисту учасників АТО присутніх проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Купцова. Зі станом роботи систем озвучування та оповіщення населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій на територіях сільських та селищної рад ознайомив головний спеціаліст з цивільного захисту Сергій Кузьменко.
Керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма звернув увагу представників органів місцевого самоврядування на необхідність планування своєї роботи. Він розповів про правила складання, оформлення і затвердження планів, їх періодичність, зміст заходів та здійснення контролю за виконанням.
Цікавим і корисним виявився майстер-клас з надання першої домедичної допомоги постраждалим, який провели представники Добропільської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.
Ірина Павленко детально розглянула ситуації, які практично щоденно трапляються з людьми у повсякденному житті, не говорячи вже про надзвичайні – це отримання різних видів травм на виробництві, у побуті, в ДТП тощо. В такі моменти життя постраждалих – дорослих і дітей, часто залежить від своєчасних та грамотних дій оточуючих людей, які зможуть надати першу домедичну допомогу. Тож, отримані на майстер-класі знання повинні стати усім у пригоді.

DSC 2318

DSC 2319

DSC 2322

1212