«Нема краще господині, як на Україні»

11 березня у Шевченківському СК (завідуюча Аліна Сметаніна) відбулася конкурсно-розважальна програма за участю територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Маргарита Болотова).


Святково прикрашене місце проведення заходу: яскраві квіти, виставка робіт народних майстринь. Урочиста, весела програма перемістила присутніх гостей в особливу атмосферу звеличення жінки та відзначення Масляної. Жарти ведучої Аліни Миколаївни та учасників художньої самодіяльності в піднесеному настрої приваблювали бажаючих, і старих, і малих, роважитись в конкурсах: «Краща господиня», «Злови млинець», «Смайлик», «Весняний танок», « Масляна колодка», «Частівки- реготушки».

світле1

світле2
Гостем - чарівником на заході виявився Світлівський сільський голова Валентин Колосов, який привітав земляків зі святами, і як справжній чоловік став головуючим у колі «Кривого танцю», тримаючи у руках символ сонця. З великим задоволенням він оголосив, що найкращою господинею села серед 8-ми претенденток стала Світлана Сорокіна, яку нагороджено потрібним у господарстві подарунком.

світле3
Наприкінці зустрічі присутні віддали шану чаю, млинцям, і отримали безліч музичних привітань у виконанні аматорів народної творчості.

світле4

світле5
Проведено презентацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2019рік.
Учасники та гості свята висловлюють вдячність: за матеріальну підтримку заходу ПАТ «Веско», генеральний директор Цимарман Є.В.; ГО «Добре поле» , голова Марченко Л.О.;
- за організацію і творчу підтримку заходу учасникам фольклорного ансамблю «Світанок» керівник Британ С.І.; народному колективу «Джерело», керівник Дорошкевич Е.В.; дитячому гурту «Сонечко».