Нові перемоги на теренах Добропільщини!!!

9 грудня  2017 року відділ культури і туризму райдержадміністрації прийняв участь у церемонії нагородження переможців української частини міжнародного фотоконкурсу пам’яток культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments Ukraine). Захід проведено у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г. Заболотного у м.Київ.

Міжнародний проект «Вікі любить пам’ятки» спрямований на створення повної ілюстрованої інформаційної бази про культурний спадок світу; зібрані фотографії будуть використані у Вікіпедії. У 2017 році конкурс відбувся у понад 50 країнах. В українській частині конкурсу було завантажено понад 37 тисяч фотографій — найбільше з усіх країн-учасниць. Подано фото більше 16 тисяч об’єктів культурної спадщини, понад 2500 пам’яток було сфотографовано вперше. Участь у конкурсі взяли 410 авторів, шестеро з них є одними з 15-ти найактивніших завантажувачів фото у світі.
У межах проекту були нагороджені автори найкращих фотографій та автори, що сфотографували найбільшу кількість об’єктів, загалом та за областями. Відділ культури і туризму нагороджено дипломом за перемогу в номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток Донецької області» та подякою «За допомогу і вагомий внесок в організацію фотоконкурсу».
Відділ культури і туризму дуже вдячний ГО «Вікімедіа Україна», оргкомітету конкурсу «Вікі любить пам’ятки» та організаторам заходу. Перемога в цьому проекті відкрила нові межі наших можливостей, надихнула на роботу у нових напрямках для нових здобутків, звершень та отримання подальших нагород.