Обговорення нагальних питань на апаратній нараді

13 січня голова райдержадміністрації Олександр Баранник провів апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району.

У нараді взяв участь голова районної ради Юрій Середа.
На нараді були обговорені питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій та протипожежної безпеки, стосовно виплати заробітної плати та пенсій, здійснення соціальних виплат, виконання бюджету району, роботи закладів освіти, культури, охорони здоров’я, роботи з сім’ями СЖО та багатодітними сім’ями, стану виконавської дисципліни та роботи зі зверненнями громадян, а також проведення заходів до свята Водохреща в населених пунктах району тощо.

апаратна1

апаратна2
Крім того, головою райдержадміністрації були підведені підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні, проаналізовано виконання протокольних доручень, наданих на минулих оперативних нарадах. Також до присутніх доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів та відповідальних посадових осіб за їх виконання.