«Ой на Івана, ой на Купала»

6-7 липня 2019 року о 20-00 год. в селі Золотий Колодязь на березі ставка відбулося народне гуляння «Ой на Івана, ой на Купала».

На свято завітало понад 200 жителів сіл та гостей Золотоколодязької сільської ради. Присутніх привітав директор Будинку культури Володимир Борисюк та висловив найкращі побажання добра, щастя у кожній домівці та родині, благополуччя, чистого мирного неба, родинного затишку і поваги, - «Для мене немає більшої радості, впевнений , як і для кожного з батьків, коли у серцях дітей розквітають народні традиції та звичаї. Коли, з кожним днем, прадавніми і сучасними святами, у їх маленьких серцях все більше розгортається любов до Батьківщини, до рідного краю, до батьків та односельців. Вони є наше майбутнє, у яких живе і житиме вікова пам’ять українців, їх самобутність та неповторність».

Упродовж кількох годин з імпровізованої сцени лунали пісні у виконанні гурту «Водограй», котрі присвячувалися святу кохання. Дівчата красуні в українських вишитих сорочках Точона Аліна, Велієва Ліза, Сидорук Яна, Чубарова Ліза, Кузнєцові Наталя та Настя з бравими українським козаком Сидоруком Андрієм порадували односельців святковими концертними номерами. Золотий голос громади Наталя Билбас виконала чарівну пісню про кохання. А коли сонечко схилилось за обрій, до неба здійнявся сцілюючий купальський вогонь. Молоді дівчата пускали на річку свої віночки, спостерігаючи, куди попливе, з того краю й судженого чекати.

Організатори свята порадували присутніх смачною рибною юшкою, пиріжками, іншими стравами. Для дорослих та дітей проводились різні ігри та конкурси: стрибки у мішках кругом вогнища, перетягування канату, веселий стрибунець, святкова пісня, щаслива кулька та багато інших. Всі учасники та переможці конкурсів отримали заохочувальні призи. Далі для всіх присутніх проводилась святкова дискотека. Ще довго ходило свято під чистим зоряним небом Золотоколодязької сільської ради. Ніхто з глядачів не залишився байдужим, усі отримали естетичне задоволення від Купальського дійства, відзначивши його новизну, збереження традицій і колорит.

2

3

8

9

10