Онлайн-нарада з сільськими, селищним головами з питання епідемічної ситуації в районі

24 березня під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Баранника пройшла онлайн-нарада з сільськими, селищним головами з питання щодо вжиття заходів із запобігання поширенню в Добропільському районі випадків захворювань гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2.


У нараді взяли участь голова районної ради Юрій Середа, заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій, головний лікар КНП «Добропільський РЦПМСД» Марина Бикова, начальник управління соціального захисту населення Валентина Купцова, начальник фінансового управління Валентина Тітова, начальник відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Тетяна Павловська, головний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Добропільського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Донецькій області Микола Носов.

skayp 1
Під час наради присутніх було ознайомлено з заходами щодо запобігання занесенню і поширенню на території Добропільського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, затвердженими розпорядженнями голови райдержадміністрації та засіданням районної комісії з питань ТЕБ та НС.
Станом на сьогодні в районі оголошено тимчасовий режим надзвичайної ситуації. Голова райдержадміністрації Олександр Баранник надав доручення присутнім щодо виконання територіального плану протиепідемічних заходів щодо запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території району.
Головний лікар М. Бикова проінформувала, що в районі випадків на захворювання гострою респіраторною хвороби, спричиненою коронавірусом COVID-19, не зафіксовано. З сімейними лікарями постійно проводяться необхідні навчання, консультації.
З районного бюджету та бюджету сільських рад виділені кошти на закупівлю лікарських, дезінфекційних та антисептичних засобів, а також засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри для медичних працівників.
Також повідомляємо, що на сьогоднішній день у Добропільському районі не зареєстровано випадки коронавірусної інфекції. Головний лікар КНП «Добропільський РЦПМСД» Марина Бикова щоденно доповідає голові райдержадміністрації про епідемічну ситуацію із даним захворюванням на території району.
За минулий тиждень в Добропільському районі на ГРВІ захворіло 75 осіб.

ЯСНО2
Бережіть себе та будьте здорові!
Звертаємося до всіх мешканців району зберігати спокій, не порушувати вимоги карантинного режиму, а саме головне - не бути байдужими до літніх, самотньо проживаючих людей, людей з обмеженими фізичними можливостями, які не можуть самостійно придбати собі продукти харчування, ліки. ДОПОМОЖЕМО ЦИМ ЛЮДЯМ В ТАКИЙ НЕПРОСТИЙ ЧАС.
За всіма питаннями звертайтеся на телефон «гарячої лінії» (06277) 2-81-63 (приймальня райдержадміністрації.)