Орієнтуйся в пенсійній системі вже зараз

6 листопада начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Добропільського об’єднаного управління ПФУ Донецької області Інна Асєєва зустрілася з учнівською молоддю Криворізької ЗОШ І-ІІІ ст. та поспілкувалася з ними на тему: «Орієнтуйся в пенсійній системі вже зараз».

Фахівець ознайомила учнів з основними аспектами пенсійного законодавства, пояснила поняття «пенсія», кому вона призначається і від чого залежить її розмір. Розповіла про негативні наслідки отримання «тіньових» доходів, про залежність майбутньої пенсії від трудового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачуються внески до Пенсійного фонду.
Під час заходу спеціаліст ознайомила молодь з процедурою реєстрації та переліком послуг, якими можна скористатися на вебпорталі електронних послух Пенсійного фонду України. Зустріч закінчилась квест-грою з гарними результатами знань. Приємно було чути слова подяки як від трудового колективу школи, так і від учнів. Усі бажаючі отримали відповіді листівки та буклети.

478

7896