Перемога у конкурсі «Кращі ініціативи жінок України для демократичного розвитку місцевих громад»

Європейська Асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням, щорічно реалізує конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

У конкурсі пропонувалося взяти участь жінкам депутатам, підприємцям, науковцям, громадським активістам, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади. За сприяння Добропільської районної ради була подана заявка на конкурс "Кращі ініціативи жінок України для демократичного розвитку місцевих громад" від Людмили Наровілової – "Неповторна материнська доля".

2 липня 2019 року у Верховній Раді відбулася підсумкова конференція конкурсу, де було оголошено Наровілову Людмилу Володимирівну однією з переможниць в номінації «Нова Україна». Урочисте нагородження відбудеться 24 серпня 2019 року в приміщенні Верховної Ради України. Вітаємо Людмилу Володимирівну з перемогою та бажаємо здоров’я, наполегливості, натхнення та нових ідей для розвитку Добропільського району!

e92b5b93404450911de239c758c5913f

Джерело посилання: Добропільська районна рада