Підвищити кваліфікацію за набутою професією – це важливо

11 лютого в ДНЗ «Донецький центр професійно–технічної освіти» ДСЗУ на базі Добропільського МЦЗ розпочались курси цільового призначення для безробітних за напрямом «Сезонне технічне обслуговування сільськогосподарської техніки та тракторів», за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».


За результатами плідної праці фахівців Добропільського міського центру зайнятості, було організовано групу безробітних, які будуть навчатись в Донецькому ЦПТО. Двадцять сім безробітних, які перебували на обліку, виявили бажання пройти навчання за напрямком «Сезонне технічне обслуговування сільськогосподарської техніки та тракторів», за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
«Курси цільового призначення – це чудова можливість підвищити кваліфікацію за набутою професією. Навчальна програма побудована таким чином, щоб слухачі, маючи базову підготовку, могли отримати знання та навички, які будуть потрібні в роботі», - наголосила начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко.
По закінченню навчання усі безробітні отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка та гарантовано будуть працевлаштовані на підприємства Добропільського району.

трактор1

трактор2