ПОЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ РАЙОНУ

Звання «Почесний громадянин району»  носять люди, які своєю самовідданою працею, активною участю в громадському житті внесли вагомий вклад в розвиток району.

До 85-річчя утворення Добропільського району.

Звання «Почесний громадянин Добропільського району» було затверджено рішенням сесії районної ради 19 березня 1997 року  № 22-12/20. Це почесне звання носять люди, які своєю самовідданою працею, активною участю в громадському житті внесли вагомий вклад в розвиток району. Особам, відзначеним цим званням, вручається диплом, посвідчення та стрічка Почесного громадянина Добропільського району.

Ось їх славні імена:

Микола Захарович Хаджинов – голова колгоспу ім. Куйбишева протягом 38 років (до виходу на пенсію в 1996 році), одного з кращих в районі. Загальний стаж роботи в колгоспі 52 роки. Йому першому присвоєне Звання Почесного громадянина району в 1997 році.

громадянин1


В 2001 році під час святкування 35-річчя з часу відновлення Добропільського району Почесними громадянами району стали:


Олександр Лук’янович Поливода – голова колгоспу в с.Золотий Колодязь, голова виконкому Добропільської районної ради народних депутатів в 1966-1980 р.громадянин2


Еміль Анатолійович Коломійцев - «Заслужений будівельник України», директор Добропільського «Райагробуду» 70-80-х рр. Під його керівництвом збудовані майже всі об’єкти сільськогосподарського призначення та соціальні об’єкти.

громадянин3
Тетяна Григорівна Кривенко – голова Святогорівської селищної ради, завідувач відділу Добропільського РК КПУ, багато скликань була депутатом районної і селищної рад.

громадянин4
Іван Миколайович Бусилко - «Заслужений зоотехнік України», директор радгоспу «Добропільський», кавалер ордена Леніна. Більше 10 разів радгосп виходив переможцем Всесоюзного змагання у виробництві продукції тваринництва.

громадянин5
Микола Харлампович Соловйов - «Заслужений працівник сільського господарства України», голова колгоспу «Червоний партизан». Який був багаторазовим переможцем Всесоюзних і республіканських змагань.

громадянин6

В 2007 році до 75-річчя утворення Донецької області званням «Почесний громадянин Добропільського району» удостоєні:


Віктор Миколайович Батицький – голова правління ЗСАТ ім. Т.Г. Шевченка з 1990 року. Його сільськогосподарське підприємство було кращим не тільки в районі, а й в області. Ініціатор збору і збереження народних традицій і історії рідного села.

громадянин7

Катерина Семенівна Нагиленко – в 32 роки стала Героєм Соціалістичної Праці, кавалер двох орденів Леніна, делегат партійних з’їздів, учасниця Всесоюзних і республіканських виставок. Багато років була кращою дояркою в районі і області.

громадянин8

Петро Федорович Мартьянов – декілька скликань поспіль був головою Добропільської сільської ради, яка була однією з кращих в районі за показниками роботи. Вніс вагомий внесок у розбудову та розвиток району і місцевого самоврядування.

громадянин9

В 2015 році під час святкування 80-річчя з часу утворення Добропільського району Почесними громадянами району стали:

Голованьов Володимир Миколайович – директор СТОВ «Торецьке» з 2000 року, депутат районної ради декількох скликань.

громадянин10
Британ Юлія Іванівна – директор опорного закладу «Світлівська ЗОШ І-ІІІ ст.» з 1980 року до сьогоднішнього дня. Вчитель-методист, нагороджена відзнакою Президента України «Орден княгині Ольги», має нагрудні знаки МОН України "Василь Сухомлинський" та «Відмінник освіти України».

громадянин11