Податківці Донеччини виявили незаконне привласнення бюджетних коштів у сумі понад 57 млн. гривень

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у Донецькій області встановлено факти нанесення збитків комунальному підприємству протягом трьох років на суму 57,4 млн гривень.


кошти

У ході аналітичного дослідження фахівцями Податкової Донеччини було встановлено відносини комунального підприємства протягом 2018-2020 років з підприємством, що має ризики в оподаткуванні та у якого не простежується походження товару за ланцюгом постачання. Підприємство відповідно до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11 грудня 2019 року №1165, внесено до переліку платників податків, що відповідають критеріям ризиковості, а податкові накладні зупинено, але це не завадило комунальному підприємству перераховувати кошти протягом трьох років на адресу ризикового підприємства.
Сума легалізованих та конвертованих коштів у готівку склала понад 57 млн гривень. Матеріали передано для прийняття рішення в межах КПК України до Національної поліції в Донецькій області.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.
Крім того, у нас теж є YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ
Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!
#РуйнуванняСхем, #перевірки, #ДПС_Донеччина