Покровсько – Добропільське управління: партнерський діалог з сільгоспвиробниками триває

Враховуючи значимість надходжень платежів від суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері сільськогосподарського виробництва, керівництвом Покровсько – Добропільського управління приділяється значна увага забезпеченню ефективних комунікацій та підтримки конструктивного діалогу з аграріями.

Нещодавно заступник начальника – начальник Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алла Єльникова провела ряд зустрічей з керівниками сільгосппідприємств Добропільського та Покровського районів.
Під час проведених зустрічей обговорювалися питання дотримання податкового законодавства з податку на додану вартість, трудового законодавства, а також своєчасності та повноті сплати податкових зобов’язань.
Спільний діалог дає можливість оперативно дізнатись про перспективи сплати податків, знайти шляхи вирішення проблемних питань.  Підсумовуючі результати зустрічі, Алла Петрівна подякувала платникам за співпрацю та висловила впевненість у підтримці подальших партнерських взаємовідносин.

сх 2