Про детінізацію заробітної плати і не тільки йшлося під час зустрічей фахівців ГУ ДФС у Донецькій області з представниками бізнесу

Дотримання державних гарантій в оплаті праці, повнота і своєчасність розрахунків з бюджетами по податках та єдиному внеску, прозорість під час ведення бізнесу – розгляд саме цих злободенних питань стали причиною для низки зустрічей з представниками суб’єктів господарювання, проведених днями у м. Добропіллі та м. Покровську заступником начальника ГУ ДФС – начальником Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Аллою Єльниковою за участі керівних працівників управління.

Під час заходів порушувались проблемні питання наявності у платників податкового боргу перед державою, можливих ризиків застосування схем «мінімізації» платежів до бюджету, недотримання мінімального законодавчо встановленого рівня заробітної плати.
Фіскали попередили запрошених про необхідність здійснення діяльності виключно у правовому полі та про застосування до порушників податкового та іншого законодавства заходів, передбачених Податковим кодексом та іншими нормативно-правовими актами.
Крім цього, представникам підприємств нагадали про електронні сервіси ДФС, які є незамінними помічниками для платників податків. Користувачам цих ресурсів відкривається безліч можливостей, зокрема - оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес – партнерами, мати доступ до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування тощо. «На сьогодні, фіскальна служба є основним партнером бізнесових структур, бо ми працюємо заради однієї мети – розвитку економіки нашої держави» - підсумувала проведені зустрічі Алла Єльникова.

фото 130918