Про історію заселення Донецької області та Добропільського району

В рамках Регіонального проекту «Донбас – це Україна!» архівний відділ Добропільської райдержадміністрації сьогодні провів для старшокласників 9 - 11 класів Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ст. тематичний урок «Історія заселення території Донецької області».

На заході були присутні заступник директора з навчально – виховної роботи Мурованна Людмила Сергіївна, заступник директора з виховної роботи Лутицька Наталя Миколаївна, педагог - організатор Терещенко Вікторія Василівна, вчителі з інформатики, математики та історії Максименко Микола Миколайович, Скрипник Галина Григорівна та Єфремов Микола Володимирович.

Начальник відділу Любов Чамор вкотре наголосила на важливості проведення в час, коли йде війна на сході України, для старшокласників шкіл тематичних уроків, в яких акцент зроблено на культурну спадщину та історію Донеччини, знайомство з видатними постатями, які прославили і прославляють наш край, пізнання етнографії та етапів заселення нашої області, рідного краю.

Головний спеціаліст відділу Гурева Олена представила слухачам цікаву розповідь у вигляді історичної гри «Що?, Де? , Коли?», розповіла про довгий історичний шлях перетворень на Донеччині. Старшокласники уважно слухали та відповідали на запитання. З особливою цікавістю слухали про кіммерійців, скіфів, сарматів, готів, половців, які населяли Донеччину в прадавні часи, ознайомилися з історією виникнення населених пунктів на території нашого району.

Начальник відділу Любов Чамор звернулася до старшокласників з проханням допомогти архіву зібрати спогади внутрішньо-переміщених осіб, із зони проведення антитерористичної операції, які проживають на території сільської ради, учасників АТО (ООС), які і сьогодні продовжують боронити рубежі на сході України та відстоювати нашу незалежність. За результатами проведеної роботи архівний відділ райдержадміністрації створить колекцію, яка стане в майбутньому цінним надбанням, що створюється сьогодні. Місія кожної людини вкласти часточку своєї душі в збереження історії свого краю, своєї маленької і великої Батьківщини.

165

196485

653

6536

Архівний відділ райдержадміністрації