Проведення особистого прийому

Відповідно графіку проведення виїзних прийомів за місцем проживання громадян, 11 червня 2018 року голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів виїзний прийом на території Шилівської сілської ради в селах Мирне та Гуліве.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Стебель, Шилівський сільський голова Валерій Гайдоба та секретар Шилівської сільської ради Наталя Тютюнник також прийняли участь у зустрічі з населенням.
В селі Мирне біля закладу культури зібралось 8 громадян, яких турбували питання слабкої напруги в мережі електропостачання, дотримання санітарних норм при обробці хімікатами земельних ділянок ТОВ «Перспектива», покращення транспортного обслуговування. В селі Гуліве на прийом звернулось 7 мешканців, яких хвилювали питання вуличного освітлення села, благоустрою дороги та заміни автобусної зупинки.

прийом
Для надання допомоги населенню у вирішенні порушених питань, головою райдержадміністрації надані відповідні доручення посадовим особам сільської ради та райдержадміністрації.