Проведено нараду з сільськими, селищним головами

12 березня голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів нараду з сільськими, селищним головами, начальниками відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Відповідно до порядку денного на нараді було розглянуто 5 питань.
Про підготовку до проведення робіт з благоустрою населених пунктів району доповіла в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Бурковська. Вона відзначила, що підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів Добропільського району до весняно-літнього періоду 2019 року», згідно якого двомісячник з благоустрою буде проводитися з 18 березня по 18 травня, 20 квітня буде проведено День довкілля.
Актуальним для обговорення було питання стану підготовки приміщень виборчих дільниць до чергових виборів Президента України 31 березня поточного року.
Керівник апарату Василь Перейма детально зупинився на всіх моментах підготовки виборчого процесу, акцентувавши увагу на тісній взаємодії органів місцевого самоврядування та державної влади в цьому питанні. Про стан водозабезпечення населених пунктів доповіли в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Бурковська та директор КП «Агрокомсервіс» Олена Волковська.
Відзначено, що рівень сплати за спожиті послуги Добропільському ВУВКГ становить 129 тис. грн., по КП «Агрокомсервіс» - 58,3 тис. грн. Олена Волковська звернулася до сільських, селищного голів з проханням посилити роз’яснювальна роботу серед населення щодо своєчасної сплати за водопостачання, вивезення ТБВ та необхідність сортування побутових відходів Також вона відзначила, що з травня поточного року змінюються умови оплати за комунальні послуги.

DSC 3246

DSC 3245