Проведено профілактичну роботу

6 листопада співробітники 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно зі спеціалістами Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели «Урок безпеки» для учнів 6 класу Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради.

Фахівці ДСНС зауважили, що при виявленні вибухонебезпечного предмету або предметів підозрілого характеру лише безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що не станеться трагічного випадку. Крім того, рятувальники розповіли дітям і про пожежну безпеку у побуті, нагадали, як викликати пожежну охорону. Діти з цікавістю відповідали на запитання представників «Служби порятунку» та задавали свої. На згадку всі отримали пізнавальні листівки.

Того ж дня у с. Добропіллі рятувальники та фахівці соціальної служби відвідали сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах. Вони оглянули протипожежний стан будинків, розповіли, як усунути порушення правил пожежної безпеки. Спеціалісти ДСНС нагадали батькам та їх дітям правила пожежної безпеки у побуті, основні причини виникнення та сумні наслідки пожеж у житловому секторі під час опалювального періоду та застерегли, як їх уникнути.

P91106 120518

P91106 122925

InkedP91106 111940 LI
19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області