Публічний звіт голови Добропільської райдержадміністрації про діяльність райдержадміністрації у 2018 році

Публічний звіт голови Добропільської райдержадміністрації про діяльність райдержадміністрації у 2018 році

гоегн

Згідно Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 19 лютого 2019 року в 09:00 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудеться проведення публічного звіту голови Добропільскої райдержадміністрації КІРНОСОВА Д.О. про діяльність райдержадміністрації у 2018 році.

Регламент:
1.Публічний звіт голови райдержадміністрації – до 30 хвилин.

2. Інформація начальника фінансового управління райдержадміністрації про використання коштів державного бюджету – до 10 хвилин.

3. Відповіді на запитання представників громадськості – до 30 хвилин.

На захід запрошуються представники громадських організацій, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації та усі зацікавлені особи.

Відповідальна особа: Дяк Інна Іванівна, начальник відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.
Контактна інформація: телефон (06277) 2-80-30;
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше зі звітом ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті райдержадміністрації                                             (Звіт голови Райдержадміністрації) в розділі «Публічна іінформація» у рубриці «Публічний звіт голови РДА за 2018 рік».