«Разом з улюбленою бабусею»

Напередодні жіночого свята, разом з милими бабусями змагались у святковій конкурсно-розважальній програмі юні красуні. Працівники Світлівського БНТ (директор Дорошкевич Т.В.) при підтримці територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.), за участю Світлівського сільського голови Колосова В.В., голови ГО «Добре Поле» Марченко Л.О. заздалегідь готували захід.

Незважаючи на доволі прохолодну погоду, весняний настрій відчувався в доброму гуморі, святковому яскравому вбранні учасниць заходу і бажанні позмагатись у визначених конкурсах:
- «Знайомство»;
- «Улюблена страва»;
- «Вільний час з бабусею»;
- «Поспішаємо на бал»;
- «Творча сімейна майстерня».
Березневу програму розпочали справжні чоловіки: вихованці ДНЗ «Радість» Рома Шаля та Артем Фендик, керівник фольклорного народного ансамблю «Світанок» Сергій Британ, а кожна із присутніх жінок та дівчаток отримала побажання краси, здоров`я, життєвих радощів від сільського голови.
Індивідуальний підхід, урочистість, значення подій – атмосфера, яку презентувала ведуча святаТетяна Віталіївна. Ми ще раз переконались в тому, що багаті на таланти світлівчани, від яких залежить успіх маленьких і великих творчих зустрічей. Бабусі спокійні за те, що їхні діти і онуки залучені до творчості, яка розвивається в комфортних умовах спеціалістами будинку народних традицій.
Вік онучок був від 4 до 9 років, тому кожна із чотирьох учасниць виглядала своєрідно і цікаво. Дійсно, перемогла в конкурсно-розважальній програмі між бабусями і онучками – дружба. В нагороду учасниці отримали подарунки: подушки та рушники від Любові Олександрівни, фартухи та серветки – від сільської ради.
З учасницями свята проведено бесіди: «Техніка безпеки на льоду», «Про регіональний План заходів з реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік». Для підопічних відділення денного перебування територіального центру кожна зустріч – свято. За чашкою духм`яного чаю спілкування на різні теми, останні новини в житті громади, корисні поради, інформація з правової тематики плавно перейшло у виконання улюблених українських народних пісень.
Дякуємо:
• за матеріальну підтримку заходу ПрАТ «Глини Донбасу» (ген.директор Ткач І.В.), голові ГО «Добре Поле» Марченко Л.О., виконкому Світлівської сільської ради;
• за творчу підтримку заходу керівникам та аматорським колективам БНТ, директору, депутату Добропільської районної ради Дорошкевич Т.В.

 
IMG 1045
 
IMG 1014
 
IMG 1016
 
IMG 1031