Рейд «Сім’я. Діти».

Спеціалістами служби у справах дітей Добропільської райдержадміністрації та Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено рейд у сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах.

У зв’язку із зниженням температури повітря, погіршенням погодних умов, а також з метою попередження переохолодження дітей, які бродяжать або не мають постійного місця проживання спеціалістами служби у справах дітей Добропільської райдержадміністрації та Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено рейд у сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку служби. Спеціалісти зацікавлених служб особливу увагу звертали на родини, де батьки зловживають спиртними напоями, ведуть аморальний та асоціальний спосіб життя.

Таким чином, у ході рейду «Сім’я. Діти», який відбувся 12.02.2020 по територіях Світлівської та Добропільської сільських рад було відвідано 12 сімей в яких проживає 33 дитини. З батьками було проведено роз’яснювальну роботу щодо відповідального батьківства, деяких з них було попереджено про відповідальність за невиконання законів України по утриманню, вихованню та навчанню неповнолітніх дітей.
За результатами проведеного профілактичного заходу виявлено та взято на профілактичний облік служби 5 дітей, які проживають в сім’ї, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків.

13