Ресурсний центр ГУРТ запрошує зацікавлені організації до участі в конкурсі грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей».

Ресурсний центр ГУРТ за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує зацікавлені організації до участі в конкурсі грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей».


грант1Строк подачі проектних заявок до 31 липня 2020 р. Конкурс проводиться за двома цільовими піднапрямами:
1. Реалізація проєктів з громадської безпеки в межах спільної ініціативи УВКБ ООН та ПРООН, що передбачатиме заходи, спрямовані на перехід громад від гуманітарної допомоги до сталого розвитку (Humanitarian - Development Nexus).
2.Залучення приватного сектору в процеси розвитку громади.
Проєкти, що передбачають залучення приватного сектору у процеси розвитку громади.
Порядок подання проєктних пропозицій можна переглянути за посиланням https://forms.office.com/
Очікується, що отримані проєктні пропозиції будуть профінансовані у розмірі від 161 400 до 403 500 гривень для проєктів, що не включають інвестиції в розвиток інфраструктури, та у розмірі від 161 400 до 538 000 гривень для проєктів, що включають інвестиції в розвиток інфраструктури. Проєктні пропозиції організацій із досвідом втілення одного донорського проєкту можуть бути профінансовані у розмірі від 161 400 до 215 200 гривень.
Більш детальна інформація про участь у конкурсі доступна за посиланням https://grants.gurt.org.ua/community-security-2/.