Робоча нарада з питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць під час підготовки та проведення місцевих виборів

изображение Сьогодні, 14 вересня, голова Добропільської райдержадміністрації Олександр Баранник провів робочу нараду з питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць під час підготовки та проведення місцевих виборів.

У нараді взяли участь сільські, селищний голови, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів, установ району.

222

Про заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки інформував провідний фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області Андрій Подольський.

По завершенню робочої наради було вирішено почати обстеження приміщень на території району, в яких знаходяться виборчі дільниці щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки, за результатами скласти відповідні акти обстежень з виявленими недоліками із зазначенням термінів їх усунення.

64