Розгляд земельних питань

28 липня заступник голови райдержадміністрації Наталя ПЕРЕКОТІЙ очолила роботу двох засідань комісії по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам (о 10.00 та об 11.30 год.).

На виконання Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», 28.07.2020 в райдержадміністрації проведено о 10.00 та об 11.30 год. два засідання комісії по визначенню збитків власникам землі та землекористувачам для визначення наявності/відсутності збитків, які можуть бути завдані власникам земельних ділянок при викупі земельних ділянок для суспільних потреб у державну власність для капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Т-05-14 Добропілля - Лиман на ділянці км 6+400 – км 20+100, що знаходиться в постійному користуванні Служби автомобільних доріг у Донецькій області.

комісія2 копия

комісія3 копия
За результатами розгляду питань порядку денного, члени комісії вирішили провести виїзне засідання комісії та обстежити земельні ділянки за їх місцем розташування на території Ганнівської сільської ради за межами населених пунктів.