Семінар – навчання

Сьогодні, 11 червня, керівник апарату райдержадміністрації В.В. Перейма провів навчання сільських, селищного голів, секретарів місцевих рад.

На порядок денний були винесені наступні питання:
1. Про порядок і необхідність розроблення Генеральних і детальних планів населених пунктів району, встановлення меж населених пунктів та інвентаризації земель.
2.Про виявлені недоліки в діловодстві та архівних справах під час надання практичної допомоги виконкомам сільських, селищної рад

Головний спеціаліст, архітектор відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Міргородський доповів, що до містобудівної документації відносяться генеральний план населеного пункту, план зонування території населеного пункту та детальний план території. Він зазначив про необхідність розроблення вказаних документів для подальшого розвитку території кожної ради.
Заступник начальника відділу у Добропільському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Сергій Зоц повідомив про необхідність проведення інвентаризації земель в межах населених пунктів та встановлення меж населених пунктів в районі на підставі затверджених генеральних планів.
В.о. начальника архівного відділу Олена Гурева та начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Вікторія Великанова інформували про недоліки, виявлені під час надання методичної допомоги секретарям сільських, селищної рад з питань архівної справи та діловодства та акцентували увагу на неухильному дотриманні вимог інструкції з діловодства при складанні службових документів.

DSC 3387

DSC 3389