"Сенс життя, як найвища моральна цінність людини"

5 листопада спеціалісти Добропільського ЦСССДМ  провели для старшокласників Криворізької ЗОШ  тренінгове заняття «Посміхнись життю і воно посміхнеться тобі».

5 листопада спеціалісти Добропільського ЦСССДМ серед учнів старших класів Криворізької ЗОШ провели тренінгове заняття «Посміхнись життю і воно посміхнеться тобі».

тренінг2
Кожна людина свого часу задавалася питанням сенсу життя. І справді, це одне з тих питань, на які намагалися відповісти найвмудріші представники усіх часів та народів. Остаточної відповіді, яка б задовольнила усіх так і немає.
Юнацький вік один з відповідальних періодів формування особи, який включає усвідомлення сенсу життя і її цілей. Більшістю учених визнається, що підлітковий і юнацький вік є головним періодом формування власних переконань і уміння самостійно будувати свою життєву дорогу.

тренінг3

тренінг4
Проблема пошуку сенсу життя в підлітковому віці залишається актуальною оскільки, по-перше, немає єдиного підходу до трактування поняття сенсу життя; по-друге, кардинальні зміни в політичній, економічній, духовній сферах нашого суспільства спричиняють за собою радикальні зміни в ціннісних орієнтаціях і вчинках людей, особливо яскраво це виражено у хлопців і дівчат.
Метою заходу було формування свідомого пошуку сенсу життя, позитивного ставлення до власного життя та розвитку вмінь знаходити вихід із кризових ситуацій.