Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Будь-яка війна - це горе, нещастя, сльози, незагойні душевні рани. Афганська війна – це сумна сторінка нашої історії, у неї безжальні очі, і своя арифметика.

Ця війна тривала 9 років, 1 місяць і 19 днів. Вона зламала життя багатьом хлопцям. Забути те, що вони пережили, навряд чи можливо. Час може тільки приглушити спогади про жахи війни, біль про втрачених товаришів, але він не в змозі викреслити це з пам'яті.
Війна в Афганістані – це подвиг і, водночас, трагедія для тисяч молодих, 18-ти літніх юнаків, це виплакані очі матерів, раніше строку посивілі батьки…
Але «время выбрало вас…». І вам нема за що виправдовуватися, і вас ні в чому звинувачувати. Ви залишилися вірними присязі, ви зберегли чоловічу дружбу, готовність прийти на допомогу будь-кому у тяжкі часи.

афган2

афганци
В цей день ми висловлюємо глибоку вдячність усім, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов'язок та повернувся додому. Від імені Добропільської райдержадміністрації бажаємо всім воїнам-афганцям і всім героям воєн і локальних конфліктів міцного здоров'я, миру і достатку, довгих років життя. Нехай ваше подальше життя проходить тільки під мирним небом і ніколи жахи війни не повторяться у вашій долі.

З повагою

Голова райдержадміністрації                                                                                                                          Олександр Баранник