«Шевченківські берегині»

У Шевченківському СК (завідуюча Аліна Сметаніна) разом з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Маргарита Болотова), за участю голови ГО «Добре Поле» (голова Любов Марченко) в святкові дні відбувся захід, який зібрав «золотий» фонд села – активістів громади, ветеранів праці, а насамперед - незрівняних жінок і дбайливих бабусь. Бабуся – це найближча для кожного з нас людина, це мами наших матерів і батьків.

Вона заслуговує на подвійну шану та низький уклін за недоспані ночі, натруджені руки, смуток в очах. Бабуся – це не вік, це – життєвий статус.
Весна і літо… як швидко вони спливають. І ось тихою ходою підступає осіння пора: рано чи пізно, але дівчинка стає дружиною, потім ненькою, далі свекрухою чи тещею і, врешті-решт бабусею.
Учасниками програми «Супер бабуся» стали: Просвірніна В.В., Шевченко В.І., Сорокіна О.М., Давиденко В.Т., Карахтанова З.М., Безгубіна Н.В., Рязанцева М.П.
Вони змагались в таких конкурсах:
- «Знайомство з бабусею»;
- «Колискова для онуків»;
- «Сповити дитину»;
- «У кого жменя більше»;
- «Відгадай казку».
В затишній доброзичливій атмосфері ведуча свята Аліна Миколаївна разом з Любов`ю Олександрівною подякували учасників за творчі здібності, нагородили подарунками, дипломами та оголосили переможців в номінаціях:
«Сама весела бабуся», «Сама артистична бабуся», «Сама енергійна бабуся»,
«Бабуся - аніматор», «Бабуся - елегантність», «Бабуся – мудрість», «Сама співуча бабуся».
Під час заходу з присутніми проведено бесіди: «Техніка безпеки на льоду», «Про регіональний План заходів з реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік».

Дякуємо:
• за матеріальну підтримку заходу ПрАТ «Глини Донбасу» (ген.директор Ткач І.В.), голові ГО «Добре Поле» Марченко Л.О., виконкому Світлівської сільської ради;
• за творчу підтримку заходу директору Шевченківського сільського клубу, депутату Добропільської районної ради Сметаніній А.М., вокальному дуету «Вишенька», учасникам любительського об`єднання «Затишок».

IMG 0992

IMG 0962