«Школа майбутнього пенсіонера» з працівниками Ганнівської сільської ради

13 вересня 2018 року в.о. начальника управління Пітик Неоніла Євгеніївна провела заняття «Школа майбутнього пенсіонера» для працівників Ганнівської сільської ради.

Неоніла Євгеніївна роз'яснила переваги легальної зайнятості, залежність розміру майбутньої пенсії від страхового стажу та розміру заробітної плати, розповіла про норми законодавства, якими визначено право на призначення пенсії, необхідні документи, які надаються до Пенсійного фонду для призначення пенсії, пояснила основні положення законопроекту щодо накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування тощо.
З метою підвищення рівня інформованості громадян Неоніла Євгеніївна ознайомила присутніх з новими функціональними можливостями Веб-порталу Пенсійного фонду України, в тому числі запровадження електронних документів з QR-кодом та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.  У кінці зустрічі Неоніла Євгеніївна зареєструвала бажаючих, роздала буклети й листівки присутнім.

DSCN2181