«Символи моєї держави»

Вихователі пришкільного дитячого табору з денним перебуванням «Веселка» Ганнівської ЗОШ 11 червня провели з дітьми бесіду «Символи моєї держави».

Кожний народ має свою мову, свої традиції і звичаї, що виробилися упродовж багатьох століть. У кожного народу є свої національні святині, символи. Ми з вами живемо в Україні. Наш рідний край великий і гарний, зі славною багатовіковою історією. Україна - це рідна мова, мальовнича природа, талановитий народ, народні традиції і символи, які споконвіку шануються й бережуться. Вихователі пришкільного дитячого табору з денним перебуванням «Веселка» 11 червня провели з дітьми бесіду «Символи моєї держави».

анновка1

Спочатку всі поринули у давні часи та згадали про ремесла, народні іграшки, музичні інструменти, свята та обряди держави, потім подорожували сучасною Україною. Із задоволенням діти знайомились з українськими танцями, складали з квітів карту України, шанобливо згадували державні символи.

анновка2
На свіжому повітрі біля сільського БК весело провели флеш - моб «Кольорова Україна», пограли в народні ігри .
Мета заходу: закріпити знання дітей про державні та національні символи України;формувати національну свідомість школярів;розвивати у них  навички культури спілкування; виховувати громадянські якості особистості, повагу й шанобливе ставлення до державної та національної символіки.

анновка3