Співпраця з «Центром пробації»

5 липня директор Добропільського міського центру зайнятості Вікторія Бугаєць взяла участь у спільній нараді з начальником Добропільського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Людмилою Капраленко.


Питання, які були розглянуті на нараді, стосувались сприяння працевлаштуванню громадян, які звільнені з установ виконання покарань або засудженні до покарань, які не пов’язані з позбавленням волі.

занятость
Більшість громадян даної верстви мають певні труднощі при працевлаштуванні: відсутність професії або спеціальності, відсутність розвинених професійних якостей та сучасних навичок, низька мотивація до праці, необізнаність щодо послуг служби зайнятості. «Сьогодні служба зайнятості має ефективні інструменти вирішення питань працевлаштування різних клієнтів і, слід відзначити, що роботодавці, розуміючи свою соціальну відповідальність, йдуть назустріч людям, які мають покарання, але націлені повернутися до трудової діяльності » - підкреслила Вікторія Бугаєць.
Результатом наради стали визначені напрямки подальшої співпраці та взаємодії у вирішенні питань повернення до зайнятості колишніх засуджених.