Сучасні підходи в наданні послуг служби зайнятості

30 липня в Добропільському міському центрі зайнятості проведено  інформаційний вебінар «Послуги служби зайнятості та сучасні підходи в їх наданні в тому числі на період карантину».

30 липня Марія Дьоміна - профконсультант Добропільського міського центру зайнятості провела вже четвертий в липні інформаційний вебінар «Послуги служби зайнятості та сучасні підходи в їх наданні в тому числі на період карантину».

центр1
На вебінарі учасників ознайомили з послугами служби зайнятості, з актуальними професіями на ринку праці, механізмом призначення та нарахування допомоги по безробіттю, форматами співпраці з кар’єрними радниками, з електронними сервісами служби зайнятості. Слухачи вебінару дізналися про освітні платформи "Coursera", "Prometheus",»Lingva skills» та Освітній портал державної служби зайнятості, які відкривають свої простори для вдосконалення професійних компетенцій шукачів роботи.
Слухачі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
Під кінець заходу Марія побажала слухачам, щоб у всіх планах і починаннях їх супроводжував успіх і творчі перемоги, а отримана робота принесла тільки задоволення й щедрі результати!