Телеміст з учнівською молоддю

Виходячи з практичних потреб середньої школи у віддалених селищах Добропільського району 30 жовтня та 5 листопада 2018 року Доброрільським міським центром зайнятості були проведені профорієнтаційні, дистанційні уроки (онлайн уроки) для учнів старших класів Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Мета заходу: привернути уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями.

Онлайн уроки провела фахівець з профорієнтації Добропілського міського центру зайнятості Наталя Кузьміна. Вона акцентувала увагу дітей на важливості правильного вибору професії, адже важливо кожній молодій людині зорієнтуватися в розмаїтті професій та, враховуючи бажання, здібності, нахили, потреби ринку праці, обрати той чи інший фах.

Випускники дізналися про професії, що будуть актуальними в найближчому майбутньому.  Учням було запропоновано скористатися електронними сервісами профорієнтаційної платформи та розвитку кар’єри державної служби зайнятості, де є змога отримати послуги з профорієнтації у дистанційному режимі. Як результат, учні отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

20181105 092635